Control panel лотарии во светот

Лотарија меѓународната

Ви ги претставуваме најпопуларните меѓународни игри на среќа. Во овие игри на среќа се одигра на најголемите джакпот во светот

Повеќе »

Локалната лотарија

Во нашиот систем презентирани лотарии од целиот свет. И сите игри на среќа се дистрибуира од страна на земјата во која тие се чуваат

Повеќе »

Привлекува и джакпот

Сите презентирани лотарија броеви од почетокот на нивната имплементација, односно, ние да се чуваат на целата архива на лотарија. Ние исто така се обиде да обезбеди и джакпот

Повеќе »

Систем исклучоци

Предложениот метод на предвидување кои ги избира сите можни работи кои веќе го отпишаа и обезбедува најверојатно броеви на идните циркулација

Повеќе »

5 континенти, 50+ земји
150+ лотарии од целиот свет

Секој ден ние следење на квалитетот на податоците и поддржани од страна на релевантните информации

Удобен интерфејс

Нашиот проект се обидува да им обезбеди на корисникот со најзгодно застапеност на вашите податоци преку било кој уред

Удобен анализа

Нашиот проект се обидува да обезбеди најмногу детални информации за секој корисник е погодно да се следат и да победи

Панел

Комуникација преку e-mail или API

Целосни информации за работи Што може да се добие со користење на нашите услуги: mail, API

Близок контакт

Нашиот систем е отворен за сите предлози за подобрување на квалитетот на нашите услуги и други конструктивни предлози

Сите игри на среќа на светот (цртежи, джакпот, резултати)

Нашата архива се ажурираат секој ден со нови изданија

WGL

Лотарија за Вас

На лотарија е механизам. За кого тоа за адреналин, на другите за доброто на опстанок, а за некои ова е единствената шанса да се докаже на светот дека успехот од години тој не се сврти настрана. Нашиот проект е дизајниран исклучиво за луѓе над 18 години. Нашиот проект не се принуди некој да се игра на лотарија! На нашиот сајт се чисто информативни и не гарантира дека податоците е целосно точен, како и организаторите на игри на среќа понекогаш не е во ред во објаснувањето на податоци.


Услови
Control panel лотарии во светот

Нашиот тим

луѓе кои се подготвени да ви помогнат

API за програмери

Јован Galini

Техничка поделба. Било кои податоци може да се најдат, процес и изведување на

Дополнителни карактеристики

Андре На farod

Одделот За Финансии. Комуникација - најдобар monetization

Бизнис аналитичар

Лиза Санчез

Маркетинг. Соодветно обезбедување на информации - половина успех.

Ќе се прават сите напори да ја направиме нашата проектот совршен

Нашите предлози

сите предлози сметаме во големи детали

WGL

Предлози за соработка

Ние сме постојано во потрага на нови таленти, кои ќе ни помогне да се подобри нашите проектот и да се донесат нови креативни идеи. Сите ваши предлози и сугестии можете да ги e-mail - ads@wgl-eu.compartners@wgl-eu.com
Можете да бидете програмер, партнер, raskrutka или технички писател. Биде со нас.

Информации го оценувате
WGL

Рекламирање

Секоја рекламна компанија, која може да бидат поставени на нашиот проект не е против законот и нашите правила. Вашата апликација може да бидат испратени да ads@wgl-eu.com

Повеќе »

Нашите процесот на работа

нашите најнови новости

Лотарија Здравје

Лотарија резултати Здравје
Лотарија Здравје / Лотарија велика БРИТАНИЈА
Додадено лотарија
2019-03-10 17:01:11

Лотарија 49/S

Лотарија резултати 49/S
Лотарија 49/S / Лотарија велика БРИТАНИЈА
Додадено лотарија
2019-03-10 17:01:11

Loto 6x45

Лотарија резултати, Лото 6x45
Loto 6x45 / Лотарија Русија
Додадено лотарија
2017-12-13 22:42:26

6x38

Лотарија резултати 6x38
6x38 / Лотарија Тајван
Додадено лотарија
2018-06-17 22:43:00

СУПЕР ЛОТО

Лотарија резултати СУПЕР ЛОТО
СУПЕР ЛОТО / Лотарија Кина
Додадено лотарија
2019-03-22 10:30:36

Она што нашите корисници велејќи дека за нас

Корисни критики од лотарија фанови

Најдена референца на страницата, во било кој форум. Не се осмелуваат да одат, но кога отидов - јас морав да се седне и да се средиме, бидејќи многу од игри на среќа. Иако низ времето, навигацијата се чини лесно.
Повратни информации за игри на среќа на светот
Ѕидовите Dobi
Инвеститорот
Сајтот е многу голема, но за навигација е многу корисна. Лично за мене, не е доволно на француски јазик.
Повратни информации за игри на среќа на светот
Тим Breche
Бизнис аналитичар
Добра идеја да се комбинираат такви голем број на игри на среќа во едно место, но тоа не е секогаш можно да се потврди копии на различни места, но, тука се сите на едно место.
Повратни информации за игри на среќа на светот
Александар Zalinski

Дополнителни карактеристики

можностите се бара од секој љубител на игри на среќа

WGL

Распределба на игри на среќа од регионот

All lotteries are distributed according to the "Part of the World / Country" scheme and, optionally, distribution by local regions in the country (for example, in the USA).
Also, if the lottery is held in different countries and regions, it will be present in all countries where it is held.

WGL

Информации за лотарија

Секој лотарија има опис за правилата на играта, фреквенција, организаторите, официјална веб-страница и други официјални информации.

WGL

Џекпот

Во сите работи, ние рекорден џекпот и да добијат него, ако тој одигра. Но, ние не се даде, и не гарантира резултати на овој џекпот. Ние само се обезбеди информации од официјални извори.

WGL

Нашата заедница

Нашите фанови и секогаш може да ја напуштат повратни информации и, се разбира, ќе добиете одговор. Ние секогаш обидете се да ги слушаат своите корисници да се подобрат услугите. Во нашата лотарија форум Можете да разговараат за прашања поврзани со игри на среќа.

Нашите цени

ние не сме организаторите на игри на среќа, и само што обезбеди информации

 • Бесплатен превоз
 • Секој корисник може да добие информации за лотарија и нејзините цртежи апсолутно бесплатно
 • $0 / еден месец
 • Сите земји
 • Сите лотарија
 • Минатата копии
 • Сите джакпот
 • Анализа
 • на лотарија
 • Информации го оценувате
 • За номинална цена, ќе бидете во можност да го надградите Вашиот лотарии, веднаш кога ќе се ажурира на нашата веб-страница *
 • $2 / еден месец
 • Сите земји
 • Сите лотарија
 • Минатата копии
 • Сите джакпот
 • Анализа
 • Добијат ажурирања преку API или e-mail
 • Се најавите
 • Купување
 • Секој корисник може да се здобијат со датотеки на игри на среќа кои се присутни на нашиот веб-сајт
 • $20
 • Сите земји
 • Сите лотарија
 • Минатата копии
 • Сите джакпот
 • Анализа
 • Се најавите

* The list of paid services can be expanded, but the list of services from the "Free Fare" will not change.

Нашите контакти

ние секогаш се добредојдени нови предлози

IPF, LTD.
ЗК Валтер Siller
550 high street, г. 1000
Џексон, MS 39201

Соодветна дијалог со корисници секогаш е клучот за успех

Испрати e-mail

Или јавете ни се на социјалните мрежи